İkinci Turda Erdoğan’ı Destekleyen Sinan Oğan’ın Kısa Sürede Servetini Katladığı İddiası Gündemde

Veryansın TV’nin haberine göre Cumhur İttifakı’nın desteğini kazanan Ata İttifakı’nın Cumhurbaşkanlığı Seçimleri’ndeki ikinci tur adayı Sinan Oğan, varlıklarını genişletiyor. Önceden sahip olduğu 30 milyon değerindeki malikanesinin ardından, bu kez de yine 30 milyon değerinde yeni bir arazi ve ek olarak 1 milyon dolarlık bir konut daha edindiği iddia edilen Oğan, son günlerin gündeminde…

Kaynak: https://www.veryansintv.com/sinan-oga…

ATA İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan’ın, ikinci turda Recep Tayyip Erdoğan’ı desteklemesi ve 30 milyon liralık malikane alması, Veryansın Tv tarafından açıklandı.

Oğan’dan ise konu ile ilgili açıklama gelmedi ancak yeni bir gayrimenkul aldığı iddiası gündeme yerleşti.

Zafer Partisi’nin Genel Başkan Yardımcısı Aslan Yaman, X hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımla, Ankara’nın Tulumtaş bölgesinde yer alan “Dr. Hüseyin İngöl” adına kayıtlı 1022 ve 613 numaralı parsellerin kim tarafından ve 2 milyon dolar karşılığında satın alındığını sorgulamıştı.

Yaman, bu paylaşımının hemen ardından “Lanet olsun sana, Ne kadar ucuz, hatta beş para etmez bir aşağılıkmışsın. Bu iş burada bitmedi.” şeklindeki ifadelerle, isim belirtmeksizin tepkisini dile getirmişti.

??

Veryansın Tv’nin Haftadan Kalanlar programında, Eray Çelebi ve Serkan Öz’ün yaptığı sohbet, dikkat çekici bilgileri ortaya çıkardı. Çelebi, Sinan Oğan’ın, Yaman’ın sorguladığı parselleri satın aldığını iddia etti.

1022 numaralı parselin üzerindeki gayrimenkulün, Veryansın Tv tarafından 30 milyon TL değerinde olduğu belirtilen malikane olduğunu Çelebi dile getirdi.

Ayrıca, 613 numaralı parselde yer alan başka bir gayrimenkulün de değerinin 30 milyon TL civarında olduğunu ve yeni edinildiğini söyledi.

Çelebi, ilgili arazinin henüz imar durumunun olmadığını ekledi. Ancak, ne zaman imara açılacağı konusu belirsiz.

Çelebi, Oğan’ın gayrimenkul portföyüne yeni bir ek yaptığını da iddia etti. Oğan’ın, Çankaya’nın Mutlukent Mahallesi’ndeki Beysu Konakları’nda yaklaşık 1 milyon dolara ev satın aldığını savundu.

Bu durum, Oğan’ın toplamda 2 milyon dolarlık, yani güncel kurla hesaplandığında yaklaşık 60 milyon TL’lik iki yeni gayrimenkul yatırımı yaptığını ortaya koydu. Bu iki parsel, Oğan’ın gayrimenkul yatırımlarının son halkaları oldu.

İzlemek isteyenler için programın tamamını aşağıya bırakıyoruz:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir